AV.TR WEB SİTENİZ SİZİ BEKLİYOR.

KURUMSALLIK

İcra ettiğiniz mesleğin ne denli önemli olduğunu biliyor ve Kurumsallığınızdan taviz vermeden size yakışan tasarımı hazırlıyoruz.

ONLİNE ÖDEME MODÜLÜ

Müvekillerinizin ödemelerini ofisinize gelmeden internetin olduğu herhangi bir yerden yaabilmelerine olanak sağlayan online ödeme modülümüz ile işinizi kolaylaştırıyoruz.

RESPONSİVE TASARIM

Bilgisayar kullanmayanların bile mobil cihaz kulandığı günümüzde web siteniz sizin internetteki ofisinizdir. Mobil cihazlarla tam uyumlu siteler tasarlıyoruz.

SEO HİZMETİ

Sektörünüzde reklam yapmanın yasak olduğunu biliyoruz. Arama motorlarında üst sırada çıkmanız için site içi SEO çalışması ve akabinde arama motorlarına kaydınızı gerçekleştiriyoruz.

AV.TR PAKET İÇERİĞİ

750 ₺

Tek seferlik

Sık Sorulan Sorular

Müvekkillerinizin ofisinize gelmesini ya da havale yapmasını beklemeden online olarak ödemelerinizi kolayca tahsil edebilirsiniz. Bu sistem için BDDK onaylı ödeme sistemleri ile entegreli çalışıyoruz. Bu sayede müvekkillerinize atacağınız bir link ile ödemenizi kolayca alabilirsiniz.

Günümüzde genç yaşlı demeden herkesin kullandığı akıllı telefonlar sayesinde internet kullanımı en üst seviyelerine ulaştı. Bunun neticesinde insanlar artık ihtiyaçları olan herşeyi internetten bulmaya başladı. Bunun neticesinde web siteleri işletmelerin, şahısların ofisleri haline geldi. Hazırladığımız tasarımlar sayesinde sizin internetteki ofisinizi tüm cihazlara uyumlu hale getiriyor ve etkileşimlerinizi arttırıyoruz.

Gramofon Medya olarak tüm müşterilerimiz için ihtiyaçları doğrultusunda özel teklifler sunmaktayız. Hizmet alımında öncelikler teklif mektubumuzu size e-mail yolu ile iletiyoruz. Onay verdiğiniz taktirde sözleşme aktif oluyor ve biz çalışmalarımıza başlıyoruz. Fakat ödeme olarak eğer havale ya da peşin ödeme yapılacaksa hizmet bedelinin yarısı, kredi kartı ile ödeme yapılacaksa ödeme işlemi gerçekleştikten sonra ki 3 gün içerisinde web sitenizin tasarımını hazırlıyor ve beğeninize sunuyoruz.  Onay vermeniz neticesinde gerekli çalışmalar yapılarak web siteniz yayına alınıyor.

Gramofon Medya olarak yaptığımız işlerde “hem hız hem de kalite” motosunu uyguluyoruz. Kullandığımız sistemlerin altyapılarını sizlere hızlı biçimde hizmet verecek şekilde optimize ettiğimiz için daha kısa zamanda taleplerinizi yerinize getirebiliyoruz. Diğer firmalardan farkımızı burada ortaya koyuyor ve tecrübeli ekibimizle size çözümler sunuyoruz.

Hizmet bedeli olarak aldığımız ücret bir seferliğe mahsus ödenir. Web siteniz yayınlanır fakat her sene Alanadı ve Hostinginizi yenilemeniz gerekmektedir. Bu ücret ise dolara endekslidir ve yıllık ortalama 200 – 250 ₺ civarındadır. Yani web sitenizin yayında kalması için aylık ortalama 20 ₺ gibi bir ücret ödemiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için. İletişime geçin.

PORTFOLYO

B&T Avukat ve Danışmanlık Bürosu

www.buraktemur.av.tr

Büşra Kız Öğrenci Yurdu

www.busraogrenciyurdu.com

Irmak Danışmanlık

www.irmakdanismanlik.com

Birden Makine Metal

www.birdenmakinemetal.com.tr

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN