Tüketicinize ulaşmanın yalnızca sosyal mecralar üzerinden gerçekleştiği günümüzde, tüketiciyle aranızdaki bağı sağlamak için gerekli olan şey profesyonel bir Reklam filmi. Bu Reklam filmi sizin en değerli tanıtımınızdır. Profesyonel bir reklamla iş ağınızı %90 oranında arttırabilirsiniz.

Profesyonel Sarı Yapım ekibimizle, İşinde uzman senarist ve yönetmenlerimizle, bize ait yüksek kalite tüm prodüksiyon ekipmanlarıyla Reklam filminizi en kaliteli haliyle çekelim..bu imkanlara ulaşmak için ve detaylı bilgi için TEKLİF AL butonuna tıklayabilirsiniz

Reklam filmi çekimi veya reklam çekimi full HD veya 4K kalitesinde arka plan müzik eşliğinde veya seslendirmeli,renk ayarları, montaj ve efekleri yapılmış bir şekilde kurgulanmaktadır.

Teori ve uygulama (pratik) bir bütünü oluşturur.Konunun ve mesajın içeriğine göre çekim senaryosu hazırlanmaktadır.Hazırlanan çekim senaryosu belirli bir çekim takvimi doğrultusunda faal bir hale getirilir.Teknolojinin en üst seviyesinde film ve video kamera sistemleri, Gimbal sistemli aksiyon kamera, ışık ve ses sistemleri veya havadan drone çekim ekipmanları sayesinde size tanıtım filmi çekiminizi eşsiz bir kalite sunmaktayız. Dilerseniz görsellerini animasyon olarak kurguladığımız animasyonlu tanitim filmi sayesinde şirketinizin videolu tanıtımlarında bir adım daha öne geçebilirsiniz.Proje sonuçlandıktan sonra sosyal medya ağlarında ilgili kitleye servis edilir .

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Reklam filmi çekimleriinde öncelikle müşteri memnuniyeti ve arz-talep dengesi gözetilmektedir. Firmanın hizmetini vermemizi istediği reklam çekiminde müşteriler ile beraber yapılan toplantılar sonucu beklentiler, sunulabilecek olanlar, hizmetin kalitesi, teknik yeterllilik ve teori süreçleri üzerine kararlar alınmaktadır. BU şekilde müşterilere güven vermekteyiz.

TEORİ

Reklam filmi çekimleri üzerine düşünülüp tartışıldıktan sonra ortaya çıkabilecek olumlu ve olumsuz sonuçlar üzerinden gerekli bir analiz süreci izlemektedir. Verilecek olan mesajın içeriği toplumun tamamı tarafından kabul görecek, eğlenceli, ilgi çekici ve markanın vizyonunu artırmak zorundadır. Sarı Yapım ekibi bu soruna çözüm bulmakla beraber gerekli içeriğin oluşturulmasında da sizlere yardımcı olmakta. Reklam film çekimleri öncesi sunulacak hizmeti en faydalı ve geçerli düzeye getirmektedir.

PRATİK

Reklam filmi çekimleriniz teori kısmından sonra pratik kısmını takip etmektedir. Bu süreçte teknik ekip tarafından yapılan iş bölümü sayesinde gerekli teknik ekipmanlar alanında iyi olan kişilerce teorik enformasyonun çok dışına çıkılmadan rekalm filminizin çekim aşamasının ve bitiş sürecinin en profesyonel şekilde sonuçlanmasına olanak sağlamaktadır.

PROJE TESLİM

Reklam filmi çekimleriniz tamamlandıktan sonra post prodüksiyon aşamasına girmektedir. Post Prodüksiyon aşamasında gerekli ses, görüntü ve renk ayarları yapıldıktan sonra projeniz teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.