Apple Kredi Kartı Geliyor Lakin Ne İşe Yarayacak?

Apple’ın bir vade evvel duyurduğu kredi kartı Apple Card, çok yakında piyasaya çıkacak. Yeni gelen haberlere nazaran Apple Card ağustos ayında tüketicilerle buluşacak. Mahsusen Apple Behre deneyimini geliştirmek için tasarlanan Apple Kart, geçtiğimiz mart ayında şahsi bir aktiflikte tanıtılmıştı.

O vakitten bu yana kimi çalışanlarına test için dağıtılan Apple Card, standart bir kredi kartı dizaynına sahip. NFC desteğine sahip olan bu kart, yalnızca fizikî olarak değil, Wallet pratiği üzerinden sanal olarak da alışverişlerde kullanılabiliyor.

Apple Card için MasterCard ve Goldman Sachs ile iş birliğine giden Apple, böylelikle Wall Street ile Silikon Vadisi’ni de bir araya getirmiş oluyor. Apple Card için önümüzdeki haftalarda hususî bir Apple tanıtımı olabilir. Çok daha çokça bilgiyi bu tanıtımı edineceğiz.

Apple Kredi Kartı Geliyor Lakin Ne İşe Yarayacak?” üzerine 1 yorum

  • I’m also writing to make you know of the incredible encounter our princess encountered studying the blog. She learned so many pieces, not to mention what it’s like to possess a marvelous helping character to make certain people effortlessly know a number of multifaceted topics. You actually surpassed readers’ expectations. Thank you for delivering such beneficial, trustworthy, revealing and cool guidance on this topic to Sandra.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.