BİZ KİMİZ?

 

Buraya standart bir “Biz kimiz?” yazısı yazabilirdik. Ama bizim amacımız müşterilerimize kendilerine şu soruyu sordurmak: “BİZ KİMİZ?”

İnternet’in, Web Sitelerinin ve hatta Sosyal Medya’nın hayatın bir parçası değil adeta kendi olduğu bir zaman diliminde yaşıyoruz. Peki SİZ VE FİRMANIZ İNTERNETİN NERESİNDE?

Birbirinden farklı şeyler gibi görünse de Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Tasarım, Dijital Reklam, Baskı Reklam ve SEO aslında birbirleriyle göbekten bağlı şeyler .

LOGO TASARIMI: Temiz, günümüz renk modasına uygun ve sade logo tasarımları ile firmanızı GÖRÜNÜR yapmayı amaçlıyoruz. Basılı ve Dijital her platformda rahatça kullanabileceğiniz tasarımlar yapıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI: Mevcut Logonuzu ve renklerinizi kullanarak hayata geçirdiğimiz tasarımlar ile sizi parmakla gösterilecek konuma getiriyoruz. Promosyon ürünleri, antetli kağıt, Block Note ve çeşitli kalemlerde markanız ile farkınızı ortaya koyuyoruz.

WEB TASARIM: Firmanızın logosu ve renklerini kullanarak anlaşılabilir, sade ve işinizi ön plana çıkaran Web Siteleri oluşturuyoruz. Mobil Platformlara uyumlu herkesin her zaman ulaşabileceği adeta dünyaya açılacağınız yüzünüzü kodluyoruz.

DİJİTAL REKLAM: Firmanızın Sosyal Medyadaki bilinirliği bu zamanda çok önemli. Sosyal medyada firmanızı herkesin gözünün içine sokuyoruz. Her zaman akıllarda yerinizi koruyoruz.

BASKI REKLAM: Sosyal Medya ve internet tabii ki önemli ama ya hedef kitlenizde baskı işleri daha çok rağbet görüyorsa? Biz yine buradayız. Afiş, Broşür, El ilanı, Raket Reklam, Katalog gibi baskı işlerinizde de sizi yalnız bırakmıyoruz.

SEO: Yani Arama Motoru Optimizasyonu. Tamam bir Web Siteniz var. Sosyal Medyada da aktifsiniz fakat kendinizi arattığınızda bulabilmek için kuyu kazmanız gerekiyorsa bir yerlerde eksik bir şeyler vardır. Bu eksikliği gidermek için hazırız! Arama Motorlarında “En Çok Aranan” değil, aramalarda “En Çok Tıklanan” olmanız için buradayız.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN