Oyun severlere maksimum performans ve kesintisiz oyun keyfi vadeden Excalibur, eser gamına yeni bir model daha ekledi. Sahip olduğu üstün performans ve eşsiz dizaynının yanı sıra kullanıcıya bilgisayarı üzerinde tam hakimiyet sunan Excalibur G770, fiyat/performans tutkunlarının aradığı bilgisayar olmaya aday.

Casper Konfigüratör ile Kendi G770’ini Yarat

Oyun severlere farklı deneyimler yaşatmayı amaçlayan Excalibur G770, bilgisayarın donanımsal özellikleri üzerindeki kullanıcı beklentilerini rakiplerinden çok farklı bir noktaya taşıyor. Casper Konfigüratör ile Excalibur G770, çeşitli ekran kartı ve işlemci seçenekleri ile birbirinden farklı performans seçeneklerini bir arada bulunduruyor. Eserde 6 çekirdekli Intel Core i7-9750H ve 4 çekirdekli Intel Core i5-9300H işlemcisi ile NVIDIA GeForce GTX1650 4GB GDDR5 ve GTX1050 3GB GDDR5 ekran kartı seçenekleri bir arada. Oyun severler www.casper.com.tr sahifesi üzerinden gereksinimleri doğrultusunda diledikleri konfigürasyonu oluşturup sipariş verebilecek.

Efsane Ekran Kartı, Efsane İşlemci

Excalibur G770, pascal mimarisine sahip GTX1050’nin yüksek performansı ile oyuncuları vazgeçilmez heyecana davet ediyor. NVIDIA’nın Turing mimarisine sahip GTX1650 ekran kartı evvelki nesillere nazaran yüzde 30 daha yüksek performans sağlıyor. Oyuncuların gereksinimlerine kesintisiz karşılık veren GTX1650 ekran kartı ile oyundan maksimum keyif almak ve ahir daima kazanan olmak artık mümkün.

Excalibur G770, oyun bilgisayarlarının olmazsa olmazı RGB klavyeden vazgeçmiyor. Saatler boyunca heyecanını kaybetmeden oyun keyfi yaşatmak için her konfigürasyonda RGB klavye bulunuyor. Binlerce renk arasından moduna en makul olanı seçebilme talihine sahip oyuncu, oyundan aldığı keyfi maksimum noktaya çıkartıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.