Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, yerküre umumunda olduğu üzere Türkiye’de de ses getiren espor yerine desteklerini sürdürüyor. Türkiye’de espor bölümünün gelişmesine ek sağlamayı ve potansiyel yeteneklere ilham vermeyi hedefleyen Teknosa, milyonların yakından takip ettiği CS:GO ve Dota 2 turnuvalarına konut sahipliği yapacak Intel® ESL Türkiye Şampiyonası’na (https://pro.eslgaming.com/turkey/)sponsor oldu.

Teknosa Pazarlama Umumi Yönetici Yardımcısı Ayşegül Bahçıvanoğlu, “Günümüzün en tanınan spor branşlarından, ‘geleceğin sporu’ olarak isimlendirilen esporu uzun vadedir destekliyoruz. Bu sahaya birinci yatırım yapan markalar arasında nokta almanın verdiği deneyimle, kıymetli espor tertiplerine dahil olarak oyunseverlerle buluşuyoruz. Gayemiz sunduğumuz geniş eser yelpazesiyle espora gönül verenlere en güzel deneyimi yaşatmak, onların oyun heyecanında da yanlarında olmak. Intel® ESL Türkiye Şampiyonası boyunca müşterilerimize ve tüm espor hayranlarına sürprizler ve farklı deneyimler yaşatmak istiyoruz” dedi.

Intel® ESL Türkiye Şampiyonası’nda yarışma dolu 3 farklı elemeden sonra, 300’den ziyade grup arasından lige katılmaya hak kazanan 8 ekip 7 haftalık bir maratona giriyor. Playoff ve finalleri 12-15 Eylül tarihleri arasında İzmir Enternasyonel Fuarı’nda gerçekleşecek olan şenlik tadında olacak aktifliğe ise 3 binin üzerinde iştirakçi bekleniyor.

Bu yıl, “Büyüksün, Büyük Oyna” mottosuyla espora dair farkındalığı artıran hususî bir kampanya da hazırlayan Teknosa; oyunseverleri ve ailelerini cesaretlendirerek espor meydanının taşıdığı potansiyele vurgu yapıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.