HİZMETLERİMİZ

BASKI VE PROMOSYON ÜRÜNLERİMİZ

Organize matbaa kalitesinde baskı yapan Gramofon Medya, iş yerinizin tüm tanıtım faaliyetleri için kusursuz sonuçlar almanızı sağlıyor. Ofset baskılardan dış mekan panolarına, kartvizitlerden klasörlere kadar birçok malzemede kendi tasarımınıza organize matbaa kalitesinde yer verebilirsiniz. Profesyonel matbaa hizmeti veren Gramofon Medya, teknolojiyi ve geleneksel matbaacılık anlayışını bir arada tutuyor. İletişime geçerek siparişini verdiğiniz ürün, basımı tamamlandıktan sonra adresinize teslim ediliyor.

BASKI İŞİNİ TESLİM ETTİK

WEB TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİMİZ

Web tasarım her zaman kurumlar ve kişiler için birincil ve resmi bilgilendirme kanalı olmuştur. İnternet hızının da artması ile, sadece metin içerik değil zengin medya deneyimi (Rich Media Applications), videolar ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafların tüketiciye ulaştırılması kolaylaşmıştır. Böylece bir çok kişi evinden dışarı çıkmadan, istediği vakitte istediği bilgili web sayfalarından alabilmektedirler. Gramofon Medya olarak ister sizin için hazırladığımız hazır paketlerden seçin isterseniz sizin için özel tasarım yapalım.

WEB SİTESİ YAYINLADIK

REKLAM ve TANITIM
FİLMİ

Farkınızı ortaya çıkarmak için senaryolu reklam filmleri ya da İşinizi ve sizi tanıtan Tanıtım Filmi çekimlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Siz reklamlarınız çekilirken, montajlanırken ve yayınlanırken arkanız yaslanıp süreci izleyin. Ve Müşterilerinizin artışını yaşayın. Gün içerisinde hedef kitlenin sürekli karşısına çıkabilirsiniz. Komik ya da duygusal öğeleri kullanarak tüketicinin ilgisini çekebilirsiniz. Yeni bir kampanyayı kitleye duyurmak için en etkili yöntemdir.

REKLAM ÇEKTİK
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN